Księgowość w okienkach

Doczekaliśmy się wreszcie "okienkowej" wersji popularnego programu księgowego dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Doczekaliśmy się wreszcie "okienkowej" wersji popularnego programu księgowego dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Super Księga Podatkowa firmy Format z Legnicy umożliwia prowadzenie książki przychodów i rozchodów zarówno osobom fizycznym, spółkom cywilnym, jak i biurom rachunkowym, gdyż w ramach jednego programu istnieje możliwość prowadzenia księgowości dla wielu podmiotów rozliczających się zarówno na zasadach ogólnych, jak i ryczałtowo. Aplikacja zawiera komplet rejestrów, moduł płacowo-ubezpieczeniowy (Płace-ZUS) oraz moduł umożliwiający wystawienie faktur. Znajdują się tu także ewidencje wyposażenia, środków trwałych, przejazdów oraz druk not, kopert, poleceń przelewu i przekazu.

Ponadto program automatycznie tworzy deklaracje PIT i VAT, a także deklaracje ZUS z danych zawartych w programie, drukując je w całości lub wstawiając dane na oryginalnych formularzach. Program służy pomocą w codziennym prowadzeniu firmy, analizowaniu jej finansów i symulacjach podatkowych. Umożliwia kontrolę wypłat i prowadzi kartoteki obrotów z kontrahentami.

Księgowość w okienkach
Użytkownik może założyć własny plan kont, bardziej rozbudowany niż oferuje standardowa księga podatkowa czy rejestr sprzedaży, nie naruszając przy tym wymaganych wzorów wydruków. Program wyposażony jest w obszerny podręcznik i multimedialny samouczek ułatwiający przyswojenie zasad działania.

Producent gwarantuje stałą aktualizację programu nadążającą za zmianami podatkowymi i prawnymi oraz kompletne przeniesienie danych z wersji dosowej programu.

Program księgowy

Super Księga Podatkowa dla Windows####

Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT, www.format.w.pl

Cena: 439 zł