"Księżycowe" MP3 od iBox

Lunar to miano najnowszego modelu przenośnego odtwarzacza multimedialnego firmowanego przez spółkę iBox. Urządzenie dostępne będzie w dwóch wersjach, różniących się pojemnością zastosowanej pamięci - 2 i 4 GB.

Odtwarzacz umożliwia słuchanie muzyki zapisanej w postaci plików MP3 i WMA, jak również przeglądanie cyfrowych zdjęć w formatach JPG i BMP. Dodatkowo wyposażony jest w tuner radia FM (muzykę z radia można nagrywać - zapisywana jest ona w plikach ADPCM). Funkcja odtwarzania plików wideo ograniczona jest do obsługi formatu MTV.

"Księżycowe" MP3 od iBox

iBox Lunar

Urządzenie dysponuje wyświetlaczem z podświetleniem OLED, który charakteryzuje się przekątną 1,8 cala oraz rozdzielczością 262 tys. pikseli. W czasie odtwarzania na ekranie wyświetlane są tagi ID3 takie jak nazwa wykonawcy i tytuł utworu. Charakterystykę odtwarzanego dźwięku można korygować za pomocą equalizera, oferującego 6 predefiniowanych trybów i opcję własnych ustawień korekcji).

Jak przekonuje producent, zastosowany w Lunarze akumulator zapewnia do 8 godzin odtwarzania muzyki.

iBox Lunar z pamięcią 2 GB wyceniony został na 179 zł, zaś model 4-gigabajtowy - na 219 zł. Podane ceny zawierają podatek.

Więcej informacji: strona producenta