Ktoś jest w twoim domu - premiera horroru już dzisiaj na Netflixie!

Na platformie Netflix pojawi się dzisiaj absolutnie przerażający film o tytule "Ktoś jest w twoim domu". Podpowiadamy, o czym opowiada i dlaczego musisz go obejrzeć.

Ktoś jest w twoim domu” to nowy horror Netflixa w reżyserii Patricka Brice’a. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści z listy New York Times autorstwa Stephanie Perkins. Fabuła opowiada o młodej uczennicy liceum, która wraz z kolegami z klasy staje się celem zamaskowanego mordercy. Tajemnicza osoba chce czegoś więcej niż śmierci... W rolach głównych: Sydney Park (“Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki”), Théodore Pellerin (“Jak zostać Bogiem na Florydzie”), Asjha Cooper (“The Fosters”), Dale Whibley (“Shadowhunders”), Jesse LaTourette (“Wymazać siebie”), Diego Josef, Burkley Duffield oraz Sarah Dugdale.

Ktoś jest w twoim domu

fot. Netflix

Ktoś jest w twoim domu

reż. Patrick Brice

Makani wraz z przyjaciółmi ze szkoły próbuje zidentyfikować i powstrzymać tajemniczą osobę, która morduje uczniów i ujawnia ich największe sekrety.

  • Reżyser: Patrick Brice
  • Scenariusz: Henry Gayden
  • Obsada: Sydney Park, Théodore Pellerin, Asjha Cooper, Jesse LaTourette, Diego Josef, Burkley Duffield , Sarah Dugdale, Dale Whibley, William MacDonald, Andrew Dunbar, Markian Tarasiuk
  • Gatunek: Horror
  • Kategorie: O nietypowej tematyce, Straszny, Trzymający w napięciu
  • Kategoria wiekowa: 16+

Film "Ktoś jest w twoim domu" jest dostępny do obejrzenia na Netflixie — zarejestruj się, najtańszy pakiet już od 29 zł za miesiąc.

Zobacz również: