Kultowa polska gra powraca po 22 latach!

IQ Publishing z wielką przyjemnością informuje o premierze Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej Electro Body, kultowej polskiej gry z 1992 roku!

Electro Body debiutowała 22 lata temu, 21 lutego 1992 roku i była pierwszą profesjonalnie wydana polską grę. W Polsce ukazała się dzięki firmie Xland, na zachodzie wydana przez Epic Games jako Electroman. Z okazji 22 lecia gry wydana została Edycja Kolekcjonerska - w eleganckim digipacku, zawierająca zremasterowaną wersję Electro Body i unikalny soundtrack z gry oraz numerowany Certyfikat. Electro Body to gra platformowo-zręcznościowa. Wcielamy się w postać Jacka, herosa walczącego w olbrzymim labiryncie w kosmicznej bazie. Przed nami plansze pełne zasadzek i przeciwników, czekających na intruza. Najeźdźcy nie chcą oddać łatwo zdobytej bazy i próbują nas unieszkodliwić...

Tylko od nas zależy jak zakończy się ta misja...

Premiera gry odbywa się na targach Poznań Game Arena 2014. W Strefie Indie, na stoisku przygotowanym wspólnie z serwisem 1ndie World, można zakupić grę i otrzymać autograf Macieja Miąsika, twórcy Electro Body!

Więcej informacji:

www.electrobody.iqp.pl