Kup Audi TT za 130 tys. zł - dostaniesz Forza Motorsport 3 gratis

W najbliższych dniach na polski rynek trafi 20 egzemplarzy Audi TT Forza Motorsport 3 edition - sportowego auta wizualnie nawiązującego do serii gier wyścigowych Forza Motorsport. Microsoft i Audi przygotowały również dodatkową promocję - każdy, kto zdecyduje się na zakup auta dostanie konsolę Xbox 360 z najnowszą Forza Motorsport 3 gratis.

Audi TT Forza Motorsport 3 edition

Microsoft i Audi poinformowały o ciekawej promocji związanej z premierą gry wyścigowej Forza Motorsport 3. Każdy kto zdecyduje się na zakup limitowanego egzemplarza egzemplarzy Audi TT Forza Motorsport 3 edition otrzyma gratis konsolę do gier Xbox 360 Elite wyposażoną w 120 GB dysk twardy wraz z grą Forza Motorsport 3.

Wersję przygotowaną z okazji współpracy Microsof i Audi przy grze Forza Motorsport 3 będzie można odróżnić od samochodów seryjnych po zewnętrznych oznaczeniach umieszczonych po obu stronach pojazdu przed tylnymi kołami. Na pokrywie bagażnika również umieszczono dyskretne logo tej edycji. Poza tymi szczegółami auto nie będzie się różnić od pozostałych Audi TT.

Alicja Florek z Kulczyk Tradex potwierdziła w rozmowie z PC World, że cena Audi TT Forza Motorsport 3 edition jest taka sama, jak w przypadku modeli Audi TT sprzedawanych dotychczas - czyli według oficjalnego cennika wynosi od 120 do ponad 140 tys. złotych.

W Forza Motorsport 3 znajduje się ponad 400 najbardziej znanych samochodów pochodzących od 50 producentów z całego świata, wśród nich najszybsze modele Ferrari, Porsche i Lamborghini. Zasiadając za ich kierownicą, będzie można ścigać się po 100 torach, wśród których znalazły się te najbardziej znane, jak: La Sarthe, Catalunya, Silverstone, Laguna Seca, Suzuka czy Sebring.

Forza Motorsport 3 została wydana na konsolę Xbox 360 w sugerowanej przez Microsoft cenie detalicznej 199 złotych za egzemplarz. W pudełku prócz gry, znajduje się pendrive o pojemności 2 GB oraz brelok do kluczy. Całość opatrzona logiem Forza Motorsport 3.