Kup Extreme Sleeve i rzucaj notebookiem do woli

Firma G-Form wprowadziła do swojej oferty nowy, ogromnie wytrzymały pokrowiec noszący oznaczenie Extreme Sleeve. Dzięki niemu spokojnie możesz wyrzucić swojego MacBooka z balkonu. Zobacz film i przekonaj się, że to możliwe!

Jeżeli często podróżujesz i dysponujesz wartościowym laptopem lub posiadasz na jego dysku bardzo ważne dane, warto abyś zainteresował się najnowszym pokrowcem firmy G-Form noszącym oznaczenie Extreme Sleeve. Oczywiście nie zabezpieczy on twojego sprzętu przed złodziejami, ale poradzi sobie z upadkiem ze znacznej wysokości oraz zalaniem wodą.

Pokrowiec Extreme Sleeve został wykonany w oparciu o technologię RPT-Reactive Protection Technology, która stanowi kombinację materiału o nazwie PORON XRD oraz chronionego prawami autorskimi projektu i technologii wytwarzania.

Oczywiście nie jest on przeznaczony wyłącznie dla sprzętu Apple. Może z niego skorzystać każdy właściciel notebooka o następujących maksymalnych wymiarach (dostępne trzy warianty):

- 19,5 x 30,6 x 1,96 centymetra: 11-calowy Extreme Sleeve

- 23 x 33 x 2,4 centymetra: 13-calowy Extreme Sleeve

- 25,3 x 36,8 x 2,7 centymetra: 15-calowy Extreme Sleeve.

Warto też wspomnieć, że klient ma możliwość wyboru pomiędzy dwoma kolorami - żółtym i czarnym.

Aby udowodnić znakomite ochronne działanie pokrowca, jego producent udostępnił krótki filmik, na którym można zobaczyć, jak ze znajdującego się 6 metrów nad ziemią balkonu wyrzucony zostaje MacBook Pro. Oczywiście urządzenie bez szwanku przetrwało tę próbę.

Pokrowiec, który został właśnie udostępniony w systemie przedsprzedaży, wyceniono na 70 USD (11-calowa wersja) i 80 USD (13- i 15-calowe wersje). Jego dostawy powinny się rozpocząć 31 maja.

Więcej informacji: G-Form