Kup Galaxy S21 - w gratisie otrzymasz słuchawki Galaxy Buds Beyond

Samsung wyrzuci z pudełka ładowarkę i przewodowe słuchawki. Zamiast nich w opakowaniu mogą znaleźć się nowe słuchawki True Wireless opracowane we współpracy z AKG.

Od 2017 roku Samsung dodaje do swoich flagowych smartfonów słuchawki opracowane we współpracy z firmą AKG. Z ostatnich przecieków dowiedzieliśmy się, że Samsung Galaxy S21, który zostanie zaprezentowany juz 14 stycznia 2020 roku może nie zaoferować ładowarki oraz słuchawek w zestawie. Samsung śmiał się z Apple i zestawu sprzedażowego iPhone'a 12, a finalnie sam może pójść podobną stroną.

Słuchawki Galaxy Buds ładowane z Galaxy S10
Źródło: techadvisor.co.uk

Słuchawki Galaxy Buds ładowane z Galaxy S10

Źródło: techadvisor.co.uk

Najnowszy raport z portalu Sammobile wskazuje, że Samsung może szykować niespodziankę dla klientów chętnych na flagowego Galaxy S21.

Firma przygotowuje ponoć nowe słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds Beyond, które mogą być dostarczane razem z Galaxy S21. Decydując się na Galaxy S20 w pudełku znajdziemy słuchawki przewodowe AKG, które grają zadowalająco, ale przewody w 2020 roku nie są już modne. Okazuje się, że nowe słuchawki Galaxy Buds Beyond, które mają zastąpić kosztujące około 500 zł Galaxy Buds+ mogą znaleźć się w pudełku z każdym Samsungiem Galaxy S21.

Słuchawki Galaxy Buds Beyond prawdopodobnie zostaną wyposażone w obsługę ładowania bezprzewodowego kompatybilnego ze zwrotnym ładowaniem bezprzewodowym z Galaxy S21.

Czy w pudełku Galaxy S21 poza nowymi słuchawkami bezprzewodowymi oraz przewodem do ładowania znajdziemy szybką ładowarkę? Tego nadal nie wiemy.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S21 znajdziesz tutaj.

Źródło: androidcentral.com