Kup odtwarzacz Blu-ray, dostaniesz darmowe filmy w HD

Kolejna ciekawa promocja Sony. Przedstawiciele firmy ogłosili, że każdy nabywca Blu-ray otrzyma pięć darmowych filmów w formacie HD. Akcja już się rozpoczęła i potrwa do 30 września. Niestety, dotyczy tylko mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Przedstawiciele twierdzą, że promocja "ma na celu szybkie zwiększenie ilości osób posiadających filmy w nowym formacie, o bardzo wysokiej jakości odtwarzania".

Akcja potrwa od 1 lipca do 30 września. W tym czasie, każdy nabywca odtwarzacza Blue-ray, będzie mógł wziąć udział w e-mail'owej kampanii, która pozwoli mu na wybranie pięciu darmowych filmów w formacie HD. Do dyspozycji są dzieła takich wytwórni jak: MGM, Paramount, 20th Century Fox, Buena Vista czy Sony Pictures.

Oczywiście jest pewien haczyk. Po pierwsze, promocja dotyczy tylko mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Po drugie, filmy wybiera się z określonej listy (21 pozycji).

Co ciekawe, z ostatnich informacji wynika, że zakup Playstation 3 również uprawnia do udziału w promocji. Czyżby letnia ofensywa Sony na rynku konsol? Czekamy na efekty.