Kup pan pancerz

Niewielka amerykańska firma z Atlanty - Nightmare Armor, będzie produkowała i sprzedawała repliki bojowego kombinezonu (MJOLNIR suit), w którym 'paraduje' główny bohater Halo - Master Chief.

Uznana za jedną z najlepszych gier przeznaczonych na konsolę Xbox - Halo, ma w USA szerokie grono fanów, którzy już niecierpliwie oczekują kolejnej odsłony gry. Licząc więc, że w społeczności fanów Halo znajdą się fani, którzy poświęcą sporo gotówki, aby móc wcielić się w bohatera ze swojej ulubionej gry, firma Nightmare Armor postanowiła stworzyć replikę pancerza bojowego (MJOLNIR suit) noszonego przez Master Chief'a - głównego bohatera Halo.

Kombinezony zostały wykonane z tworzyw sztucznych i aluminium. Pełna zbroja będzie kosztować aż 3500 USD i będzie składać się między innymi z pancerza piersiowego, pancerzy na ręce i nogi oraz hełmu, który zostanie wyposażony (podobnie jak oryginał) w niebieskie światełka i lustrzaną przyłbicę. Poszczególne części zbroi można oczywiście kupować oddzielnie.

Replika 'MJOLNIR suit' będzie dostępna w znanym z gry kolorze zielonym oraz bezbarwnym do samodzielnego malowania. Więcej informacji na temat zestawu znajdziecie na stronie producenta.

Nightmare Armor

http://www.nightmarearmor.com/haloshop.htm


Zobacz również