Kupisz Portal 2 na PS3 - wersja PC gratis

Portal 2 w wersji na PS3 będzie mieć niespodziankę dla graczy. Jako, że działanie gry oparte będzie o Steam użytkownicy edycji na konsolę Sony otrzymają dostęp do wersji na inne platformy.

Jak informuje SlashGear, dostęp do wersji PC i Mac dla posiadaczy PlayStation 3 jest już pewny. Możliwe, że także edycje na inne platformy będą posiadać podobną niespodziankę jednak na razie nikomu nie udało się tego potwierdzić.

Portal 2 na PlayStation 3 posiada pełną integracje ze Steamem. Oznacza to, że konsolowy gracz może bez problemu bawić się także na pececie i Macu. Co więcej, użytkownik może także kontynuować na innym sprzęcie grę rozpoczętą na konsoli.

Zobacz również:

  • Battlefield 2042 – wymagania, gameplay, rozgrywka. Wszystko co wiemy [Aktualizacja 26.07.2021]
  • Wielka awaria Steam, PlayStation i Fortnite. Co się dzieje? [Aktualizacja]

Grający na PS3 otrzymają także dostęp do wielu funkcji Steam, m.in. do listy znajomych i czatu. Gabe Newell z Valve zapowiedział także, że tego typu udogodnień z czasem ma być coraz więcej.

Portal 2 to kontynuacja bardzo ciepło przyjętej gry zręcznościowo-logicznej pierwotnie dołączanej jako dodatek do zestawu The Orange Box. Popularność tej krótkiej produkcji sprawiła, że Valve postanowił wydać dużo dłuższy i bardziej skomplikowany sequel, zawierający m.in. świetnie zapowiadający się tryb kooperacji (na filmiku poniżej). Portal 2 ma się ukazać w wersji na PC, Xboxa 360 i PS3 już w kwietniu tego roku.