Kupuj.pl - najtańsza elektronika w Sieci!

Odtwarzacz MP3 VEDIA A10 8GB ze słuchawkami SRS-200 o 79 zł taniej niż w sklepie! Router ASUS WL-500gP V2 ze zniżką 81 zł! 10 przebojów filmowych za pół-darmo! Sklep internetowy kupuj.pl już działa - elektronika jeszcze nigdy nie była tak tania!

Kupuj.pl - najtańsza elektronika w Sieci!

Strona główna kupuj.pl

IDG Poland uruchomiło nowy serwis e-commerce Kupuj.pl. Platforma skierowana jest do wszystkich osób, które chcą kupić produkty z szeroko pojętej elektroniki użytkowej, IT, gier oraz filmów w bardzo dobrych cenach.

Kupuj.pl prezentuje kilka ofert z różnych kategorii powiązanych z IT. Na stronie jednocześnie wyświetla się niewielka liczba bardzo atrakcyjnych cenowo ofert, które są dostępne dla zarejestrowanych użytkowników aż do momentu wyczerpania zapasów lub zakończenia danej aukcji. IDG ograniczyło w ten sposób rozwiązania hazardowe charakterystyczne dla wielu podobnych platform. Firma chce zaoferować jednocześnie świetne okazje cenowe oraz maksymalną dostępność ofert.

"Kupuj.pl to jeden z elementów nowej strategii IDG Poland: dostarczania użytkownikom nie tylko wiarygodnej informacji na temat sprzętu i oprogramowania, ale także ułatwiania zakupu atrakcyjnych produktów po najlepszych cenach na rynku. - mówi Michał Bonarowski, Dyrektor Consumer Media w IDG Poland - Nasi użytkownicy w jednym miejscu mogą dowiedzieć się o tym co jest najlepsze według naszego Laboratorium Badawczego, a potem od razu kupić ten towar u wiarygodnego sprzedawcy."

"Cieszymy się, ze serwis jest już w sieci! Czekamy teraz na opinie naszych Czytelników i Klientów oraz na pierwsze zakupy - powiedział Dariusz Sokołowski, Online Business Development Director w IDG Poland - Na start mamy 3 oferty, kolejne jeszcze w tym tygodniu. Dzisiejszy start to dla nas dopiero początek drogi z tym projektem ponieważ planujemy rozwijać funkcjonalność Kupuj.pl. W najbliższym czasie ujawnimy kolejne moduły w tym bardzo ciekawe naszym zdaniem zakupy grupowe. Kolejne oferty pojawią się w najbliższy czwartek - dodaje".

Na stronie Kupuj.pl można już znaleźć pierwsze oferty sklepu. Zapraszamy!