Kupując Galaxy S20 FE 5G lub S21 5G możesz odzyskać 600 PLN

Poznaj szczegóły najnowszej promocji na nowoczesne smartfony marki Samsung.

Foto: Samsung

Samsung przygotował specjalną promocję cashback dla wszystkich osób planujących zakup smartfonów z serii Galaxy S: Galaxy S21 5G oraz Galaxy S20 FE 5G. Promocja potrwa do 21 listopada, a wybrany telefon można kupić praktycznie w każdej sieci sprzedażowej, mającej urządzenia w ofercie. Po zakupie należy zgłosić się do udziału w akcji za pośrednictwem aplikacji Samsung Members.

Konieczne jest aktywowanie urządzenia najpóźniej do 24 listopada 2021. W tym celu wystarczy po prostu uruchomienie smartfona na terytorium Polski. Musi w nim znajdować się aktywna kartą SIM polskiego operatora. Po przejściu do aplikacji Samsung Members należy kliknąć na znajdujący się w niej baner, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny. Można zrobić to do 27 listopada. Uwaga - potrzebny będzie dowód zakupu promocyjnego produktu. Następnie należy po prostu czekać na zwrot 600 zł, co powinno nastąpić do 21 dni kalendarzowych od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. W promocji może wziąć udział 8100 urządzeń, a o przyznaniu zwrotu decyduje kolejność zgłoszenia do promocji, warto zatem się pośpieszyć.

Zobacz również:

Uczestnik może otrzymać w promocji łącznie maksymalnie 2 (dwa) zwroty niezależnie od liczby i rodzaju zakupionych w promocji produktów

Źródło: Samsung