Kupujący GTA 5 w przedsprzedaży dostaną darmową grę

Twórcy GTA 5 przygotowali niespodziankę dla osób, które zdecydują się zamówić grę w przedsprzedaży. Rockstar chce im nie tylko ułatwić rozgrywkę na starcie, ale też oferuje za darmo dodatkową grę. Opublikowano dzisiaj listę tytułów, z których gracze będą mogli wybrać swój bonus.

Piąta odsłona serii Grand Theft Auto doczeka się premiery na komputerach stacjonarnych dopiero 24 marca bieżącego roku, a nie tak jak wcześniej zapowiadano 27 stycznia. Na otarcie łez wydawca gry przygotował dla klientów dwa bonusy. Warunkiem ich otrzymania jest zamówienie gry w przedsprzedaży.

Rockstar zapowiedział, że gracze kupując GTA 5 w przedsprzedaży przed końcem stycznia otrzymają od studia w prezencie dodatkową grę z oferty. Na liście znalazły się takie tytuły, jak Bully: Scholarship Edition, Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Grand Theft Auto IV, L.A. Noire: The Complete Edition, Manhunt, Max Payne 2: The Fall of Max Payne, Max Payne 3 i Midnight Club.

Kupujący GTA 5 w przedsprzedaży dostaną darmową grę

Twórcy GTA V przygotowali rekompensatę po przełożeniu premiery na marzec

To zresztą nie koniec. Gracze którzy zakupią GTA 5 przed premierą w oficjalnym sklepie Rockstara, dostaną na wstępie milion dolarów w grze do wydania przez ich postać na różne wirtualne dobra - po pół miliona dla trybu dla jednego gracza i w GTA Online. Nie wiadomo jednak, czy promocja będzie obejmować inne sklepy, także te z Polski. Do premiery gry pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, więc pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze informacje.

źródło: uk.ign.com