L.A. Noire - możliwe pierwsze DLC

Premiera L.A Noire już za kilka dni. Okazuje się jednak, że już teraz producent tego tytułu zdaje sobie sprawę z pewnych braków. Czy zatem już na starcie możemy spodziewać się pierwszego DLC?

L.A. Noire jest grą, w której gracze wcielają się w policjanta wydziału kryminalnego i starają się rozwiązywać zagadki morderstw i innych brutalnych przestępstw popełnionych w Los Angeles lat czterdziestych.

Brendan McNamara, założyciel studia Team Bondi, które pracuje nad L.A. Noire, stwierdził że już teraz ma świadomość pominięcia dwóch ważnych wątków w grze: przestępstw związanych z włamaniem oraz oszustwami. Z tej też przyczyny, bardzo prawdopodobne jest, że zostaną one wydane w postaci DLC lub też zupełnie oddzielnego dodatku.

Zobacz również:

  • The Sims 4: Razem Raźniej - ile kosztuje nowy dodatek do gry?

Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie byłoby dość kontrowersyjne - zapowiadać dodatek DLC jeszcze przed premierą gry? To właściwie tak, jakby przyznać się do stworzenia produkcji niedopracowanej, gdzie dodatkowa treść potrzebna jest jeszcze zanim gracze zdążą się znudzić podstawową wersją.

Z drugiej jednak strony McNamara nie ukrywa, że już teraz jego studio pracuje nad kolejnym, dużym projektem. Na razie nie wiadomo jednak czy jest on w jakimkolwiek stopniu powiązany z L.A. Noire. Być może już niedługo zostaniemy zaskoczeni kolejną grą autorstwa studia Team Bondie?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: