L.A. Noire na Tribeca Film Festival 2011

Do premiery L.A. Noire zostało jeszcze kilka miesięcy. Jednak już teraz produkcja Team Bondi została doceniona. Właśnie otrzymała zaproszenie na festiwal filmowy Tribeca.

25 kwietnia Team Bondi oraz Rockstar Games zaprezentują wcześniej niepublikowany fragment rozgrywki podczas Tribeca Film Festival 2011.

Warto podkreślić, że L.A. Noire jest pierwszą w historii grą video, która dostąpi zaszczytu prezentacji na festiwalu filmowym. Organizatorzy odbywającej się w Nowym Jorku imprezy, podkreślają niezwykłą filmowość gry. Sposób opowiadania fabuły miesza się stylowo zarówno z grami, jak i filmami.

Zobacz również:

  • Wszystko co wiemy na temat GTA 6 - przecieki, premiera, postacie, mapa, platformy docelowe i więcej (05.05.2023)

L.A. Noire to gra action TPP, będąca debiutanckim projektem australijskiego studia Team Bondi. Produkt powstał przy wsparciu grupy Rockstar Games. Nad L.A. Noire pracował twórca gry The Getaway - Brendan McNamara.

Akcja L.A. Noire przenosi nas do lat czterdziestych ubiegłego wieku. Wcielając się w młodego detektywa próbujemy rozwiązać różnego rodzaju zagadki kryminalne. Jedną z najbardziej innowacyjnych i oryginalnych cech gry jest system odpowiadający za animację twarzy występujących w niej postaci.

L.A. Noire zostanie wydane 20 maja tego roku na PlayStation 3 i Xboksa 360.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: