L.A. Noire - ujawniono datę premiery gry

Jedna z najciekawiej zapowiadających się produkcji tego roku otrzymała datę premiery. Pojawiła się ona w materiale filmowym, który wyciekł do sieci i został umieszczony w serwisie YouTube. Na dzieło sygnowane logo studia Rockstar prawdopodobnie poczekamy do maja.

Choć ani wydawca L.A. Noire (firma Rockstar) ani autorzy gry - Team Bondi - oficjalnie nie wypowiedzieli się na temat daty premiery gry, to można podejrzewać, że w sklepach zobaczymy ją siedemnastego maja tego roku. Taka data pojawiła się na końcu nowego materiału filmowego pochodzącego z tej produkcji. Klip ten został jednak bardzo szybko usunięty z serwisu YouTube na żądanie firmy Take-Two (właściciela Rockstar). Niestety nie wiadomo czy ujawniona data premiery jest ostateczna i dotyczy całego świata. Można jednak zakładać, że już wkrótce zostanie ona oficjalnie zaprezentowana.

Samo L.A. Noire przenosi nas do lat czterdziestych ubiegłego wieku. Wcielając się w młodego detektywa próbujemy rozwiązać różnego rodzaju zagadki kryminalne. Jedną z najbardziej innowacyjnych i oryginalnych cech gry jest system odpowiadający za animację twarzy występujących w niej postaci. Ma on umożliwiać rozpoznawanie emocji, wykrywanie kłamstw poprzez patrzenie na bohaterów znajdujących się na ekranie telewizora.

Zobacz również:

  • Age of Empires 4 - rozgrywka, premiera, wymagania. Sprawdź, co wiemy [31.07.2021]
  • Wszystko, co powinieneś wiedzieć o eFootball (PES 2022)
Aktualizacja: 24 stycznia 2011 17:01

Szef firmy Rockstar Games - Dan Houser - potwierdził, że wymieniona data premiery jest oficjalną datą debiutu L.A. Noire. Niestety dotyczy ona USA. W Europie tytuł ten pojawi się w sklepach dwudziestego maja.