L.A. Noire w edycji Game of the Year?

Jeśli wolicie wydania zbiorcze swoich ulubionych gier mam dla was nie lada niespodziankę. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem w edycji GotY pojawi się rewelacyjny L.A. Noire.

Całą informacje potraktujcie jeszcze z przymrużeniem oka, jeśli jednak wierzyć duńskiemu portalowi Gamers Globe w listopadzie będziemy naprawdę się cieszyć. Jak wszystkim wiadomo wydania Game of the Year prócz pełnej wersji gry zawierają w sobie wszystkie dostępne na rynku dodatki. A że tych w L.A. Noire nie było wcale tak mało...

Zatem czeka nas powrót na ulicę Los Angeles. Sam chętnie trafię tam ponownie i chociaż edycji GotY raczej nie zakupię (większość dodatków nabyłem osobno) to niewątpliwie jest to bardzo fajna sprawa, dla osób, które jeszcze zagrać okazji nie miały. Nic tylko czekać na potwierdzenie od samych twórców. Na pewno was o tym poinformujemy.

Nie czytaliście naszej recenzji kryminału? Czym prędzej nadróbcie braki. Później zajrzyjcie też do ciekawego materiału o znanych osobach występujących w grze.