LAN PARTY ŚLĄSK II czyli dwa turnieje w jednym!

Niecałe kilka dni dzieli nas od turnieju LAN PARTY ŚLĄSK II. Już w najbliższy weekend, w dniach 14-15 października, hala sportowa Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach zamieni się w najbardziej gorące dla graczy miejsce w Polsce. To właśnie tam spotkają się entuzjaści niezwykle popularnych gier sieciowych. Uwaga! Zapisy są wciąż otwarte! Nie zwlekaj i dołącz do grona wirtualnych wojowników - na pewno warto!

LAN PARTY ŚLĄSK II czyli dwa turnieje w jednym!

Call of Duty 2 - nareszcie coś zamiast CSa!

Rywalizacja toczyć się będzie w pięciu różnych dyscyplinach. Co ciekawe, nie są to tytuły, z którymi spotykamy się na większości czołowych polskich imprez (WCG, Heyah Logitech Cybersport).

Dzięki temu turniej nabierze wyjątkowego klimatu. Zresztą, spójrzcie sami - oto pełna lista:

Nazwa gry/head admin:

Enemy Territory - Bartłomiej "Noone" Kowalski

Quake 3 - Łukasz V!rus" Nowak

Starcraft: Brood War - Piotr "Cyru" Cyrek

Warsow - Karol "Marlboro" Konopka

Call of Duty 2 - Damian "Onion" Łukasiewicz

Organizatorzy przewidują wiele turniejów w ramach poszczególnych gier przewodnich. I tak, w ET odbędzie się rywalizacja 1vs1, 3vs3 oraz 5vs5, w Quake 3 Q3CA 2vs2 oraz 1vs1, warSow 1vs1 oraz Starcraft 1vs1. Jeśli starczy czasu rozegrane zostaną dodatkowe mecze "for fun" np. SC 4vs4.

Oczywiście uczestnicy toczyć będą bój nie tylko o chwałę i sławę. Jak na razie, w puli nagród dla zwycięzców znalazły się:

1. trzy monitory IIYAMA 2ms ProLite E1700S-S2

2. cztery karty CREATIVE X-Fi

3. Serwery gier ufundowane przez GAMESNET

4. 1500 zł na nagrody z asortymentu dostępnego w sklepie GGEAR

5. liczne nagrody ufundowane przez LOGITECH

Jak poinformowali organizatorzy, pakiecik ten ma poszerzać się aż do dnia rozpoczęcia turnieju. Jego łączna wartość osiągnie liczbę około 8-10 tysięcy złotych!

Wpisowe na LAN PARTY ŚLĄSK II wynosi obecnie 50 zł, w dniu imprezy - 60zł. Limit miejsc to 160 osób, więc radzimy się pospieszyć! Wszelkie potrzebne do rejestracji informacje znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy.

LAN PARTY ŚLĄSK II czyli dwa turnieje w jednym!

Równocześnie z LPŚ2 odbędzie się wyjątkowa impreza pod nazwą SIGNUM RALLY LAN PARTY.

W jej ramach rozegrany zostanie wirtualny rajd w dwóch najbardziej popularnych grach w tej tematyce - Richard Burns Rally oraz Colin McRae Rally.

Rozgrywki odbywać się będą w systemie pucharowym. Zostanie on połączony z turniejem dla pokonanych. Najlepsi zawodnicy przejdą do finału, który wyłoni zwycięzcę. Oczywiście zostaną za to odpowiednio nagrodzeni.

Jak zapewniają organizatorzy, na wirtualne trasy wyjedzie m.in. kilku czołowych zawodników rajdowych mistrzostw Polski. Zaproszenia przyjęli m.in.: Łukasz Habaj, Kajetan Kajetanowicz, Bartłomiej Grzybek i Piotr Woś. Możliwe, że pojawią się także: Dark Poloński, Grzegorz Dobosz, Michał Ranik, Rafał Janczak, Tomek Sadlik.

Imprezę organizuje Jacek Spentany - pilot i Mistrz Polski Rajdowego Pucharu Peugeota 2006. Fani motoryzacji na pewno nie będą zawiedzeni.

Wpisowe na SIGNUM RALLY LAN PARTY wynosi 30zł. Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie na oficjalnej stronie.

Skrót informacji:

Data: 14-15 października 2006

Miejsce: Hala sportowa Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ulicy Kaszubskiej 28

Wpisowe: 50/30 złotych

Strona organizatorów pod tym adresem.