LAN4FUN World Games 2007 już w sobotę

Już w najbliższą sobotę, w Warszawie, odbędzie się kolejna impreza z cyklu LAN4FUN. Organizatorzy zapowiadają, że na graczy czekać będzie niespotykana dotąd ilość atrakcji. Zapowiada się dobrze, szczególnie, że już poprzednie odsłony imprezy wzbudzały sporo emocji.

LAN4FUN World Games 2007 ma być połączeniem klasycznej zabawy "Lan4fun" (chętni przynoszą własny sprzęt) z turniejami profesjonalistów oraz elementami znanymi z targów - pokazami gier czy prezentacjami sprzętu.

Organizatorzy informują, że w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (gdzie odbędzie się impreza) zostanie ustawionych około 200 komputerów oraz konsole PLAYSTATION 3, Xbox i .

Gracze rywalizować będą w kilkunastu turniejach, m.in. Counter-Strike, Quake III, 07, Need for Speed: Carbon oraz America's Army. Zmagania pokazane zostaną na dwóch telebimach obok sceny głównej. Co ważne, dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

To jednak nie koniec atrakcji. W planach jest również pokaz tańca, wystawa tuningu komputerowego, prezentacje najnowszych gier (m.in. ), możliwość rywalizacji z profesjonalnym klanem Pentagram G-Shock (z członkami klanu będzie można zmierzyć się w grze "FIFA") i wiele innych.

Więcej informacji oficjalnej stronie LAN4FUN World Games 2007.