LCD iiyamy dla wymagających

AS4637UT to nowy model monitora LCD firmy iiyama, o przekątnej ekranu wynoszącej 18,1 cala. Cechą charakterystyczną monitora jest jego nowoczesny wygląd, wynikający z zastosowania bardzo cienkiej ramki wokół panelu.

Wyświetlany przez AS4637UT obraz charakteryzuje się jasnością na poziomie 240 cd/m2, współczynnikiem kontrastu wynoszącym 350:1 oraz kątami widzenia 170 stopni (w poziomie i w pionie). Czas reakcji matrycy wynosi 35 ms.

Istnieje możliwość regulacji położenia ekranu w pionie (zakres 85 mm) oraz obrotu panelu do pozycji pionowej, dzięki czemu dokumenty w formacie A4 wyświetlać można w skali 1:1. Rozdzielczość natywna panelu to 1280 x 1024 pikseli. Powierzchnia robocza wynosi 359 x 287 mm, dzięki czemu panel idealnie nadaje się do zastosowań w środowisku CAD/CAM i DTP.

Model wyposażono w liczne wejście sygnału (VGA, DVI-I, S-Video, Video), dzięki czemu podłączyć do niego można dwa komputery równocześnie, jak również różne urządzenia zewnętrzne: kamerę, magnetowid etc. Do wszystkich monitorów i paneli LCD iiyama podłączyć można zarówno komputery typu PC jak i Apple. Model jest dostępny także w czarnej obudowie. Sugerowana przez producenta cena detaliczna brutto to 5499 PLN.