LEGO: Harry Potter Lata 5-7 już w wakacje

Pierwsza część gry LEGO: Harry Potter odniosła ogromny sukces i zjednała sobie wielu fanów. Bardzo możliwe, że kolejna odsłona przygód słynnego czarodzieja, ujrzy światło dzienne już w te wakacje.

Informowaliśmy wczoraj o pierwszych doniesieniach dotyczących gry LEGO: Harry Potter Lata 5-7. Głos w sprawie tego tytułu zabrał Tom Stone, jeden z dyrektorów TT Games.

"W LEGO: Harry Potter Lata 5-7 dajemy graczom możliwość poznania epickiego zakończenia jednej z najlepszych historii jaka została stworzona w ostatnich latach. Zamierzamy jeszcze większy nacisk położyć na magiczne zdolności, rozwiązywanie zagadek oraz eksplorację świata gry. Nie zabraknie także typowego dla wielu gier LEGO, humoru." - stwierdził Stone.

Harry Potter w wersji LEGO już w te wakacje?

Harry Potter w wersji LEGO już w te wakacje?

LEGO: Harry Potter Lata 5-7 na sklepowych półkach ukaże się jeszcze w wakacje, czyli około rok po pierwszej części (LEGO: Harry Potter lata 1-4). Produkcja ta ma być dostępna na takie platformy jak Xbox 360, PlayStation 3, PSP, NGP, Wii, 3DS, DS. oraz PC.

Ostatnim tytułem z serii LEGO są Piraci z Karaibów. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją Recenzja Lego: Piraci z Karaibów - Jack Sparrow i piraci w natarciu.