LEGO Pirates of the Caribbean Demo - już do pobrania

LEGO Pirates of the Caribbean jest już dostępne do pobrania.Fabuła gry została stworzona na podstawie popularnej serii filmów pod tytułem Piraci z Karaibów. Przygody Jacka Sparrowa toczone są w uniwersum klocków LEGO.

W Lego Pirates of the Caribbean znalazło się aż 70 grywalnych postaci oraz 20 poziomów. Wersja demonstracyjna gry, w której świat znany z serii Piraci z Karaibów łączy się ze światem cenionych na całym świecie klocków LEGO, udostępnia nam tryb kooperacji oraz wolnej gry. Dzięki temu dokładnie zwiedzimy każdą dostępną lokację.

Twórcy LEGO Pirates of the Caribbean postarali się nie tylko o jak najwierniejsze oddanie fabuły czterech części filmu, do gry przeniesiono także specyficzne poczucie humoru oraz pełną napięcia akcję.

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game to eksploracja rozległych terenów, walka z niezliczonymi przeciwnikami oraz zabawne przerywniki filmowe w klimacie LEGO. Każdy z poziomów to zupełnie nowe zadanie. Nie brakuje tutaj tak elementów zręcznościowych jak i łamigłówek logicznych. Gra ma swoją premierę niemal równocześnie z filmem Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, a większość fabuły odnosi się właśnie do najnowszego obrazu popularnego cyklu.

Zapraszamy do pobrania LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game Demo.