LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów - znamy datę premiery. Zobacz nowy zwiastun

Zobacz nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę w grze LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów.

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów (fot. CENEGA)

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów już niebawem będzie dostępna na rynku. Premiera gry odbędzie się 5 kwietnia na PC i konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 i Nintendo Switch. Będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej. W sieci pojawił się też nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę.

Czeka nas epicka przygoda. Podczas rozgrywki poznamy historię opartą na 9 filmach z serii Star Wars. Rozgrywkę zaczniemy od wyboru trylogii, w której chcemy wziąć udział. Co ważne, gra nie przenosi w stu procentach wiernie filmowej opowieści. Została ona przedstawiona w charakterystycznym dla LEGO stylu, ze sporą dawką humoru.

Zobacz również:

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów chce przenieść gry z serii LEGO na jeszcze wyższy poziom. Twórcy znacznie poprawili system walki i planowania. Teraz będziemy mogli m.in. chronić się za przeszkodami w celu lepszego opracowania planu ataku. W podróży po świecie gry pomoże nam mapa galaktyki. Korzystając z niej będziemy mogli planować kolejne wyprawy.

Co więcej, w trakcie rozgrywki będziemy mogli zasiąść za sterami takich jednostek jak Sokół Millenium, TIE-fighter czy X-wingi należące do Rebelii.

Grę można już zamawiać w przedsprzedaży.

Zobacz także: Baldur's Gate 3 - data premiery, cena, trailer, rozgrywka. Wszystko, co wiemy


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: