LG 3D Party Pack - uczta 3D dla całej rodziny

LG rozdaje prezenty, chociaż to jeszcze nie Boże Narodzenie. Koreański koncern wprowadził 3D Party Pack czyli dodatkowy zestaw okularów 3D dodawany za darmo do każdego telewizora Cinema 3D. 3D Party Pack pozwoli oglądać 3D całej rodzinie bez dodatkowych kosztów.

LG 3D Party Pack

LG niezmordowanie promuje swoje pasywne telewizory Cinema 3D. Wcześniej wprowadziło pasywne okulary Cinema 3D do kin Cinema City, pokazywało świat w 3D podczas wystawy National Geographic w Polsce, a kilka dni temu otrzymało certyfikat VDE potwierdzający, że telewizory Cinema 3D jednak są Full HD.

LG 3D Party Pack - okulary Cinema 3D dla całej rodziny

Teraz LG postanowiło zaatakować rodzinnym podejściem. Do tej pory do telewizorów Cinema 3D dołączane były 2 darmowe pary okularów 3D. Teraz w pudle z telewizorem znajdziemy 3D Party Pack czyli pakiet 5 par okularów 3D.

- Częstym problemem podczas oglądania filmów 3D, zwłaszcza w gronie rodziny czy przyjaciół, jest brak odpowiedniej liczby specjalnych okularów dla wszystkich widzów. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów i zrobić im prezent, aby okulary nie stanowiły bariery w dostępie do rozrywki 3D. Co ważne, nie będzie miało to wpływu na cenę TV - powiedział Piotr Mirosław z LG.

LG Cinema 3D - zalety telewizorów w tej technologii

LG Cinema 3D to telewizory oparte na technologii polaryzacyjnej (tzw. pasywne 3D). Ich największą zaletą jest brak migotania obrazu przy oglądaniu treści 3D. Okulary nie mają też żadnych części elektrycznych - są proste, lekkie i nie emitują żadnych fal elektromagnetycznych. Przypominają trochę okulary 3D, które znamy z kin. Inni producenci,, która korzystają głównie z aktywnego 3D dodają najczęściej tylko jedną parę okularów migawkowych do swoich telewizorów.

LG Cinema 3D coraz bardziej kusi...

Liczba pomysłów LG jest imponująca. Trzeba to przyznać - LG ma już certyfikat Full HD, telewizory LG Cinema 3 są dużo tańsze, a okulary lżejsze i wygodniejsze w codziennym użytku. A teraz, żeby zrobić rodzinny seans 3D, nie trzeba będzie już nawet kupować dodatkowych pary okularów, bo wszystko już dostaniemy w pudełku z telewizorem.

Na razie telewizory LG Cinema 3D nie podbijają rynku, ale przyznanie certyfikatu Full HD dla Cinema 3D i zestaw 3D Party Pack mogą dużo zmienić w decyzjach kupujących. Cinema 3D warto wziąć pod uwagę przy decyzji o zakupie 3D TV. Nawet James Cameron wspiera pasywne 3D.

Źródło: LG