LG Cinema 3D pod choinkę czyli jak dostać odtwarzacz Blu-ray 3D za darmo?

LG postanowiło dać mocną zachętę do wejścia w świat 3D. Koreański koncern zaproponował nam pod choinkę odtwarzacz Blu-ray 3D za darmo. Musimy do 25 grudnia kupić telewizor Cinema 3D. Ale to jeszcze nie wszystkie zalety nowej promocji LG...

Zrób kin o w domu LG Cinema 3D

LG Cinema 3D to telewizory 3D wykonane w technologii polaryzacyjnej (pasywne 3D). ich największą zaletą jest brak męczącego migania w okularach oraz niskie ceny (zarówno telewizorów jak i okularów).

Telewizor LG Cinema LW980S

Telewizor LG Cinema LW980S

Kup telewizor Cinema 3D, a dostaniesz...

Jeżeli kupisz telewizor Cinema 3D (w rozmiarze 47 lub 55 cali), to otrzymasz za darmo odtwarzacz Blu-ray 3D - model LG BD660 (obecnie kosztuje ok. 400 zł.). Ale to nie wszystko, bo jeszcze możesz wygrać samochód Audi A3.otrzymasz kupony zawierające darmowe kody aktywacyjne do filmowej platformy FilmBox (30 dni) i sportowej strefy w platformie Ipla (na 90 dni). A do tego czeka jeszcze na ciebie samochód Audi A3.

LG BD 660 Blu-ray 3D

LG BD 660 Blu-ray 3D

Po zakupie telewizora należy dokonać na stronie rejestracji i w ciągu 10 dni darmowy Blu-ray 3D zapuka do naszych drzwi. Jak dokładnie skorzystać z promocji znajdziecie na stronie Zrób Kino.

Audi A3

Audi A3

Napisz recenzję filmu 3D - wygraj Audi A3

LG dało jeszcze jedną niespodziankę - możemy jeszcze wygrać auto Audi A3. Nie w drodze jakiegoś losowania. Żeby wygrać musimy napisać krótką recenzję dowolnego filmu 3D. Najlepsza recenzja wygrywa samochód.

Bileter LG

Bileter LG

Już czas wejść do świata 3D?

Jeżeli planujecie kupić zestaw 3D na święta, to propozycja LG jest jak znalazł. Pasywne 3D jest tanie, a niemal dorównuje jakością aktywnemu 3D, a jednocześnie niweluje wszystkie wady aktywnych telewizorów 3D.

Dla LG te święta będą trójwymiarowe?

To zdecydowanie najlepsza promocja przedświąteczna z tych, które na razie zaproponowali producenci telewizorów. I jestem niemal pewien, że (o ile ktoś nie zaproponuje czegoś lepszego), to w najbliższych dwóch miesiącach najlepiej sprzedawać się będą w naszym kraju telewizory LG Cinema 3D. Żal nie skorzystać z takiej okazji...