LG Cinema Screen jest trendy? Produkty z Korei nagrodzone za wyjątkowy design

LG otrzymało aż 12 nagród Red Dot Design Awards (plus dwa wyróżnienia) w kategorii wzornictwo. Nagrodzony został też design nowych telewizorów 3D z serii Cinema Screen.

Red Dot Design 2012

LG zdobywa nagrody nie tylko na EISA. Produkty LG w kategorii wzornictwo zdobyły 12 nagród głównych Red Dot Design Awards oraz 2 wyróżnienia. O nagrody Red Dot Design Awards walczyło ponad 4,5 tys. produktów zgłoszonych przez 1800 producentów.

- Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć produkty, które nie tylko funkcjonują prawidłowo, ale przede wszystkim wywołują silne reakcje emocjonalne - powiedział Kun-pyo Lee, szef działu Corporate Design w LG.

Zobacz również:

  • Czajnik w kształcie torebki? Luksusowe AGD nie dla każdego. Czy warto wydawać aż tyle?

A oto 2 najważniejsze produkty LG nagrodzone Red Dot 2012 za wzornictwo.

LG Cinema Screen jest trendy? Produkty z Korei nagrodzone za wyjątkowy design

LG LM9600 i pilot Magic Remote

LG LM9600 (w Polsce LM960V) - telewizor Cinema 3D Smart TV

Telewizor LM960V to najwyższy model z serii telewizorów LG Cinema 3D Smart TV na 2012 rok. Uwagę zwraca nowy design Cinema Screen. Telewizor ma tak minimalną ramkę, że obudowa jest prawie niewidoczna - ma to podczas seansu filmowego przypominać ekran kinowy.

LG Magic Remote - pilot z gestem

Magic to innowacyjny pilot LG o opływowym kształcie wyposażony w rozpoznawanie głosu, gestów i funkcję wskazywania.

LG Cinema Screen jest trendy? Produkty z Korei nagrodzone za wyjątkowy design

LG LM950V

Komentarz

LG coraz śmielej poczyna sobie w dziedzinie designu. Tegoroczne telewizory Cinema Screen są bardzo ładne ładniejsze niż Cinema 3D z poprzedniego roku. Chociaż i tak chyba Samsung w tym roku ma trochę ładniejsze wzornictwo, ale to moja subiektywne odczucie.