LG G Watch - kolejne informacje

Firma LG rozpoczęła promocję "inteligentnego" zegarka LG G Watch. Uruchomiła stronę internetową, na której możemy dokładnie przyjrzeć się jak będzie on wyglądał oraz poznać kilka kolejnych istotnych szczegółów na jego temat.

Wydaje się, że wkrótce każda z czołowych firm dostarczających smartfony będzie oferowała urządzenia naręczne. Wiele z nich z pewnością pracowało będzie pod kontrolą zaprezentowanego niedawno przez Google systemu Android Wear. Jednym z takich gadżetów jest pierwszy smartwatch koreańskiej firmy LG - model noszący oznaczenie G Watch - który jak niedawno poinformował przedstawiciel oddziału LG UK, pojawi się na rynku "do lipca" i będzie kosztował poniżej 180 funtów (nieco poniżej 220 euro).

LG G Watch - kolejne informacje

Dzisiaj dzięki specjalnej stronie uruchomionej przez LG możemy zapoznać się z kolejnymi informacjami na temat LG G Watch. Dowiadujemy się więc, że urządzenie to oprócz poprzednio prezentowanej czarnej wersji będzie także oferowane w kolorze "Champagne Gold":

LG G Watch - kolejne informacje

LG G Watch

Dodatkowo będzie ono pyło- i wodoodporne oraz oferować ma "zawsze włączony" wyświetlacz, co oznacza, że nie będzie przechodził w stan uśpienia (niestety koreański producent nie ujawnił póki co, jak długo jego gadżet będzie mógł pracować na jednym ładowaniu). Ponadto po wypowiedzeniu słów "OK Google" będziemy mogli przejść do sterowania głosem.

Zobacz również:

  • OnePlus Watch to rozczarowanie jakich mało! Recenzje są miażdżące