LG G Watch: zobaczcie jakie życie może być bez niego ciężkie

Zamierzacie kupić smartwatch? Być może w podjęciu decyzji pomogą Wam filmy promocyjne, które przygotowały firmy Google i LG.

Android Wear to mobilny system operacyjny Google przygotowany z myślą o "inteligentnych" zegarkach. Podczas niedawnej konferencji I/O internetowy gigant zaprezentował pierwsze urządzenia z niego korzystające: LG G Watch, który dostępny jest już w systemie przedsprzedaży w Google Play Store w cenie 229 USD/219 euro oraz model Samsung Gear Live, który cechuje znacznie bardziej przystępna cena ustalona na poziomie 199 USD/ 145 euro (porównanie obu tych urządzeń znajdziecie tutaj).

Niestety duży zawód spotkał osoby, które zainteresowane były cechującym się zupełnie innym designem (zdaniem wielu znacznie ładniejszym) smartwatchem Motorola Moto 360, który ma kosztować 249 USD. Okazało się bowiem, że premiera urządzenia została przesunięta. Na pocieszenie udostępniony został jednak film promocyjny pozwalający nam na bliższe poznanie tego gadżetu:

Pierwszy promocyjny film przygotowała także firma LG. To dosyć komiczny materiał, za pośrednictwem którego koreańska firma próbuje nas przekonać, że G Watch znacznie ułatwi nam życie:

Czy powyższe filmy przekonały Was do zakupu "inteligentnego" zegarka?