LG G2 - Android 4.4 KitKat jeszcze w styczniu "wyrwie" się z Korei. To oficjalnie potwierdzone

Oddział firmy LG Mobile w Arabii Saudyjskiej poinformował, że tamtejsi użytkownicy smartfona G2 otrzymają Androida 4.4 KitKat pod koniec stycznia. To dobra informacja dla wszystkich właścicieli urządzenia.

Smartfon LG G2 to flagowe urządzenie koreańskiego producenta, którego użytkownicy z pewnością z niecierpliwością czekają na aktualizację do Androida 4.4. KitKat. Nie dotyczy to jedynie mieszkańców Korei, którzy najnowszy system Google otrzymali już w listopadzie poprzedniego roku.

Android 4.4 KitKat nadchodzi

Pod koniec 2013 roku pojawiły się spekulacje, że firma LG szykuje dla mieszkańców innych krajów niespodziankę i zamierza rozpocząć proces aktualizacji od 1 stycznia tego roku. Niestety już 2 stycznia wiadomo było, że to nieprawda.

Zobacz również:

  • Android Jelly Bean bez Usług Google Play
  • Android 12. Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 22.10.2021]

Dzisiaj mam jednak dla właścicieli modelu G2 ważną, i co istotne, oficjalną informację na temat Androida 4.4 KitKat. Oddział firmy LG Mobile w Arabii Saudyjskiej poinformował bowiem oficjalnie za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że proces aktualizacji do KitKata powinien się rozpocząć jeszcze w styczniu:

LG G2 - Android 4.4 KitKat jeszcze w styczniu "wyrwie" się z Korei. To oficjalnie potwierdzone

Smartfon LG G2 otrzyma w Arabii Saudyjskiej aktualizację do Androida 4.4 KitKat pod koniec stycznia

Co prawda nie mamy tutaj informacji o innych krajach, lecz skoro wiemy już na pewno, że Android 4.4 KitKat "wyrwie" się w końcu poza granice Korei, to możemy się spodziewać, iż na przełomie stycznia/lutego pojawi się także na innych rynkach.

Poniżej wideo prezentujące LG G2 z Androidem 4.4. KitKat "na pokładzie":

Aktualizacja: 16 stycznia 2014 07:34

Niestety dla właścicieli smartfona LG G2 mam przykrą informację: Oddział LG Mobile Saudi przeprosił właśnie za pomyłkę. Wspomniana data dotyczyła dodania funkcji Knock do smartfonów z serii L.