LG G3 (Nexus 6?) w japońskim wydaniu pojawił się na zdjęciach

W Sieci pojawiły się zdjęcia przeznaczonego na japoński rynek smartfona LG isai. Wydaje się, że możemy mieć tutaj do czynienia z japońską wersją nadchodzącego modelu LG G3.

W tym roku czekają nas jeszcze trzy znaczące premiery na rynku smartfonów. Mam tutaj na myśli smartfony Apple iPhone 6, Google Nexus 6 i LG G3. Jeżeli przyjmiemy, co wydaje się praktycznie pewne, że internetowy gigant nadal będzie współpracował z koreańskim producentem, wspomniany Nexus 6 będzie bazował na G3. To zaś oznacza, że być może dowiedzieliśmy się właśnie, jak oba te urządzenia będą wyglądały.

Jak to możliwe?

Niezawodny mikrobloger @evleaks zamieścił bowiem na Twitterze dwa zdjęcia high-endowego smartfona noszącego oznaczenie LG isai i mającego pojawić się w ofercie japońskiego operatora KDDI:

LG G3 (Nexus 6?) w japońskim wydaniu pojawił się na zdjęciach

LG isai

LG G3 (Nexus 6?) w japońskim wydaniu pojawił się na zdjęciach

Lg isai

Jak widzicie, urządzenie to przykuwa wzrok bardzo cieniutką ramką otaczającą ekran. Jeżeli panel ten cechuje się dodatkowo rozdzielczością QHD wydaje się więc, że możemy mieć tutaj do czynienia z japońską wersją kolejnego flagowca LG, czyli wspomnianego modelu G3.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [18.10.2021]
  • Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [15.10.2021]

Kiedy premiera?

Z ostatnich niepotwierdzonych doniesień serwisu ZDNet Korea wynika, że LG G3 zaprezentowany zostanie w czerwcu, zaś na rynek trafi na początku lipcu.