LG G3 w dwóch wersjach kolorystycznych pojawia się na kolejnych zdjęciach

Nowy smartfon koreańskiej firmy LG zadebiutuje za nieco ponad dwa tygodnie, a do sieci trafiają kolejne zdjęcia przedstawiające nadchodzący model LG G3. Na najnowszych fotografiach widać jak będzie prezentować się obudowa urządzenia.

LG zaplanowało premierę swojego nowego flagowego telefonu na 27 maja. Jak dotąd firma nie udostępniła jeszcze żadnych szczegółowych informacji na temat tego modelu, ale w sieci pojawia się coraz więcej zdjęć przedstawiających ten sprzęt. Wygląda na to, że na niecałe trzy tygodnie przed oficjalną prezentacją smartfona dowiedzieliśmy się, jak wyglądać będzie tylni panel obudowy.

Jeśli wierzyć udostępnionym przez serwis Phone Arena fotografiom, nowy telefon firmy LG ma mieć obudowę przypominającą polerowany metal i dostępny będzie w przynajmniej dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Inne fotografie, które do tej pory trafiły do sieci, przedstawiały też specjalną, złotą edycję smartfona. Osoba odpowiedzialna za wyciek zdjęć do sieci utrzymuje, że sama klapka w LG G3 ma być zdejmowalna, a w sprzedaży mają być różne wersje kolorystyczne pokrywy baterii.

Zobacz również:

  • Android 12. Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 22.10.2021]
  • Komputronik - okazje, przeceny, promocje [23.10.2021]
LG G3 w dwóch wersjach kolorystycznych pojawia się na kolejnych zdjęciach

Nie ma pewności, czy zdjęcia są autentyczne, ale jest duża szansa, że faktycznie tak jest. Jeśli chodzi o specyfikację nadchodzącego LG G3 też nie ma jeszcze potwierdzonych informacji, ale wedle najnowszych spekulacji możemy spodziewać się 5,5-calowego ekranu o rozdzielczości 2K z minimalnej grubości ramką i napędzającego całość procesora Qualcomm Snapdragon 805 wspieranego przez 3 GB pamięci RAM.

źródło: phonearena.com