LG G3 zaprezentowany na krótkim filmie promocyjnym

Nadchodzący smartfon LG G3 powinien ze względu na specyfikację zawstydzić konkurencję. Zobaczcie go na krótkim filmie promocyjnym.

Mobilny rynek oczekuje premiery nowego flagowego smartfona firmy LG, czyli modelu G3, którego japońską wersję poznaliśmy oficjalnie kilka dni temu i na którym opierać ma się ponoć Nexus 6. Zanim jednak do tego dojdzie zapraszam wszystkich zainteresowanych do obejrzenia udostępnionego dzisiaj przez LG filmu promocyjnego przedstawiającego to urządzenie:

Oczywiście został on przygotowany w taki sposób, aby nie pokazać dokładnie jak wyglądać będzie LG G3. Kilka jego elementów jednak jest widocznych. Mowa tutaj o umieszczonych z tyłu przyciskach oraz obudowie, która być może będzie wykonana ze szczotkowanego metalu. Bardziej prawdopodobnym wydaje się jednak, że LG zastosuje plastikową klapkę, której powierzchnia będzie "szczotkowana".

Końcowe ujęcie:

LG G3 zaprezentowany na krótkim filmie promocyjnym

Smartfon LG G3

zdaje się potwierdzać, że z przodu LG G3 będzie się prezentował jak wspomniany japoński Isai FL, który cechuje bardzo cieniutka ramka naokoło wyświetlacza. Jednego w każdym razie możemy być pewni: urządzenie będzie dysponowało ekranem o rozdzielczości QHD.