LG G4 może pod pewnymi względami przypominać Galaxy S6

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami koreańska firma LG nie zaprezentowała na targach MWC 2015 swojego nowego sztandarowego smartfona. LG G4 powinien zadebiutować w przeciągu kilku następnych tygodni, a do sieci trafiają kolejne informacje na temat tego urządzenia.

W Barcelonie na stoisku LG nie pojawił się nowy topowy smartfon. Firma chwaliła się smartfonem LG G Flex 2 zaprezentowanym wcześniej na targach CES 2015 w Las Vegas oraz najnowszymi smartfonami ze średniej półki. Podczas MWC 2015 można było też zobaczyć nowe smartwatche: LG Urbane z Android Wear oraz LG Urbane LTE działający pod kontrolą systemu WebOS.

Na następcę LG G3 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, a topowy smartfon koreańskiego producenta ponownie zostanie pokazany na osobnej wiosennej konferencji. Jak na razie producent nie udostępnił żadnych oficjalnych danych na temat specyfikacji i wyglądu LG G4, ale do sieci trafia coraz więcej informacji o tym, jak niezaprezentowany jeszcze telefon będzie się prezentował.

LG G4 może pod pewnymi względami przypominać Galaxy S6

Następca LG G3 może wyglądać zupełnie inaczej

Możliwe, że LG podąży tą samą ścieżką co inna firma z Korei. Samsung w modelu Galaxy S6 wybrał inny materiał na wykończenie obudowy i zdecydował się na procesor własnej produkcji. Wedle informacji, które trafiają do koreańskiej prasy, tak samo może być w przypadku LG G4 i w kolejnym telefonie pojawi się prawdziwa metalowa obudowa, a nie tylko stylizowana na taką.

LG G4 ma znacznie różnić się pod od poprzednika nie tylko pod względem wyglądu, ale producent może zdecydować się też na własny procesor zamiast rozwiązania od firmy Qualcomm. Byłaby to tym samym kolejna firma, która zrezygnowałaby ze stosowania w swoim sztandarowym modelu procesora z rodziny Snapdragon.

źródło: gforgames.com