LG G4 nie będzie miał premiery na MWC w Barcelonie

Smartfon LG G4 nie będzie miał premiery podczas targów MWC w Barcelonie. Koreańska firma potrzebuje czasu, aby opracować urządzenie, które będzie wyróżniało się na tle konkurencji.

Po bardzo udanym smartfonie LG G3 wielu konsumentów z niecierpliwością oczekuje premiery następcy, modelu G4. Z pewnością mieli oni nadzieję, że skoro nie doczekali się jej podczas targów CES (pojawiły się takie spekulacje) to już na pewno będzie ona miała miejsce na targach MWC w Barcelonie (2-5 marzec). Niestety dzisiejsze doniesienia koreańskiego serwisu Chosun, który powołuje się na słowa wysoko postawionego pracownika koreańskiej firmy zdecydowanie temu zaprzeczają.

"Zaprezentowaliśmy model G3 w maju ubiegłego roku, więc nie planujemy premiery modelu G4 podczas tegorocznych targów Mobile World Congres chcąc poświęcić jak najwięcej czasu na jego udoskonalenie" - powiedział ponoć wspomniany pracownik.

Warto dodać, że w podobnym tonie wypowiedzi słyszeliśmy wcześniej podczas targów CES, gdzie przedstawiciele LG przyznawali, iż ich firma mocno eksperymentuje z modelem G4 chcąc, aby zdecydowanie wyróżniał się na tle konkurencji.

_______________

Powyższe doniesienia wydają się jak najbardziej możliwe. Warto bowiem jeszcze raz przypomnieć, że LG jako ostatnia czołowa firma zaprezentowała w 2014 roku swojego flagowca. Jak się okazało, nie przeszkodziło jej to w odniesieniu wielkiego sukcesu.