LG G4 - tak wygląda następca LG G3? Jednak ma rysik...

Smartfon LG G4 to oczekiwane przez wielu konsumentów urządzenie. W Sieci pojawiły się właśnie zdjęcia, które ponoć go przedstawiają.

Podczas targów MWC w Barcelonie poznaliśmy nowe flagowe smartfony jedynie dwóch czołowych producentów. Mowa tutaj o modelach Samsung Galaxy S6 i HTC One M9, którym towarzyszył oferujący jako pierwszy na świecie zakrzywiony z dwóch stron wyświetlacz model Galaxy S6 Edge.

LG G4 na zdjęciach

Obecnie oczekujemy na premierę przede wszystkim nowych flagowych modeli firm LG i Sony - G4 i Xperia Z4. W przypadku pierwszego z nich w Sieci pojawiły się właśnie nowe interesujące materiały. Jeden z członków XDA Developers zaprezentował bowiem kilka zdjęć mających ponoć przedstawiać model LG G4 (wszystkie znajdziecie tutaj).

Zobacz również:

  • Czajnik w kształcie torebki? Luksusowe AGD nie dla każdego. Czy warto wydawać aż tyle?
  • Czego można oczekiwać od smartfona za mniej niż 1500 zł? Testuję 3 najważniejsze funkcje w Motoroli G73 5G
LG G4 - tak wygląda następca LG G3? Jednak ma rysik...

LG G4

Urządzenie przypomina model LG G3. Na uwagę zasługuje jednak jeden istotny element: w prawym roku (patrząc od przodu) umieszczony został rysik. Warto dodać, że w przypadku tego rozwiązania pojawiały się do tej pory sprzeczne doniesienia. Najpierw spekulowano, że zostanie ono wprowadzone, natomiast na początku lutego serwis Phone Arena przekonywał, że tak nie będzie, zaś gadżet znajdzie zastosowanie jedynie w modelu G4 Stylus.

Podobnie sprawa wygląda z obudową. Pierwsze spekulacje mówiły, że będzie ona metalowa, natomiast najświeższe sugerują, że LG G4 będzie jednak dysponował plastikową obudową. Metalowa trafić ma do modelu G4 Note.

Opublikowane zdjęcia niestety nie dają nam odpowiedzi na pytanie z jakiego materiału zostanie wykonana obudowa LG G4. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Samsung zdecydował się w przypadku Galaxy S6 na rezygnację z plastiku, pozostanie przy takiej obudowie byłoby dużym błędem (z czołówki flagowców tylko G4 byłby plastikowy).