LG G4 z lepszym aparatem, ale premiera się przeciąga

Na targach MWC 2015 może pojawić się wiele tegorocznych topowych smartfonów od producentów. Wśród nich najprawdopodobniej nie pojawi się jednak LG G4. Firma ma wynagrodzić oczekiwanie użytkownikom zupełnie nowym designem obudowy oraz znacznie lepszym aparatem fotograficznym, niż w zeszłorocznym LG G3.

Producenci smartfonów szykują się do targów MWC 2015, które odbędą się jak co roku na wiosnę w Barcelonie. Wśród firm, które planują zaprezentować w tym czasie swoje nowe produkty, zabraknie najprawdopodobniej LG. Koreańczycy potrzebują więcej czasu, żeby dopracować swój telefon, który najpewniej będzie nosił nazwę LG G4.

Z nowych informacji udostępnionych przez serwis Phone Arena wynika, że LG szykuje użytkownikom przynajmniej dwie niespodzianki na maj tego roku związane z LG G4. Jedną z nich ma być nowy typ obudowy topowego smartfona. Nie wiadomo jednak, czy oznacza to wykorzystanie metalu zamiast stylizowany na metal plastiku, czy też o zmianę ułożenia fizycznych przycisków.

Zobacz również:

  • Najlepsze promocje na iPhone - zobacz atrakcyjne oferty [Aktualizacja 28.11.2021]
  • Android 12/Android 12L. Sprawdź, czy twoje urządzenie otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 26.11.2021]
LG G4 z lepszym aparatem, ale premiera się przeciąga

LG G4 ma mieć inne wykończenie, niż zeszłoroczny LG G3

W kontekście LG G4 mówi się też o przeprojektowanym aparacie fotograficznym. Już w przypadku zaprezentowanego w maju 2014 roku LG G3 koreańska firma chwaliła się aparatem wyposażonym w laserowy autofocus. Informacja o zmienionym aparacie w LG G4 koresponduje z innymi plotkami, które dotyczyły 20-megapikselowego modułu wyposażonego w "zaawansowaną optyczną stabilizację obrazu".

Na potwierdzenie bądź obalenie tych doniesień przyjdzie nam jeszcze poczekać kilka miesięcy. Czekamy też na potwierdzenie specyfikacji urządzenia. Wedle ostatnich plotek LG G4 ma został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej długości 5,5-cala oraz procesor Qualcomm Snapdragon 810. Nie są to jednak potwierdzone informacje.