LG G4 zadebiutuje z opóźnieniem i nie pojawi się na MWC 2015

Pierwsze przecieki sugerowały pojawienie się LG G4 na konferencji podczas nadchodzących targów w Barcelonie. Kolejne źródła potwierdzają jednak informację o tym, że koreański producent nie zaprezentuje nowego topowego modelu smartfona w trakcie MWC 2015. Na następcę LG G3 przyjdzie nam poczekać najprawdopodobniej do kwietnia tego roku.

LG swój ostatni smartfon z górnej półki zaprezentowało w zeszłym roku nieco później niż konkurenci. LG G3 pojawił się dopiero w maju, czyli długo po wiosennej premierze takich modeli jak Samsung Galaxy S5 i Sony Xperia Z2 oraz późniejszej premierze HTC One M8. Wszystko wskazuje na to, że podobna sytuacja powtórzy się w tym roku, a LG G4 zadebiutuje nieco później niż konkurencja, ale za to w niecały rok od premiery poprzednika.

Na targach MWC 2015 w Barcelonie spodziewamy się premiery takich urządzeń jak Galaxy S6 od Samsunga oraz HTC One M9. Możliwe też, że pojawi się nowy produkt Japończyków, czyli Sony Xperia Z4. Na premierę od LG nie ma raczej co liczyć. Kolejne doniesienia wspominają o tym, że LG G4 pojawi się dopiero w kwietniu na poświęconej tylko temu wydarzeniu konferencji.

Zobacz również:

LG G4 zadebiutuje z opóźnieniem i nie pojawi się na MWC 2015

Na następcę zeszłorocznego LG G3 jeszcze trochę poczekamy

Nie znamy dokładnej premiery nowego modelu telefonu od LG i nie wiemy też, jaką będzie miał specyfikację. Dotychczasowe doniesienia wskazują na smartfon z 5,3-calowym ekranem o rozdzielczości QHD i procesorem marki Qualcomm. Będzie to najprawdopodobniej ta sama jednostka o nazwie Snapdragon 810, która trafiła do LG G Flex 2. Na pełną i oficjalną specyfikację LG G4 przyjdzie nam niestety jeszcze nieco poczekać.

źródło: gsmarena.com