LG G6 ze skanerem Iris

Smartfon LG G6 wyposażony ma być ponoć m.in. w skaner Iris.


LG G5 - coś poszło nie tak

Flagowy smartfonem G5 miał zrewolucjonizować rynek dzięki modularnej konstrukcji. Niestety próba ta nie powiodła się (zbyt drogie moduły i ich niewielka ilość), co przyniosło firmie LG olbrzymie straty finansowe. Z pewnością ma ona jednak nadzieję, że inaczej będzie w przypadku modelu G6.

LG G6 ze skanerem Iris

Wg najświeższych spekulacji smartfon G5 ma być wyposażony w technologię identyfikacji użytkownika Iris (skanowanie tęczówki oka). Wydaje się to bardzo prawdopodobne ponieważ firma LG pochwaliła się kilka tygodni temu opracowaniem modułu, który łączy w sobie aparat cyfrowy i skaner Iris.

LG G6 - wymienny akumulator

Smartfon LG G6 posiadać ma wymienny akumulator. Koreański producent zdecydował się na taki model zasilania obawiając się podobnych problemów z bezpieczeństwem jakie przysporzył model Samsung Galaxy Note 7.

LG G6 - nowy system płatności

LG G6 oferować ma także ponoć nowy system płatności MST (Magnetic Secure Transmission), który podobnie jak system Samsung Pay pozwalał będzie na dokonywanie transakcji poprzez zbliżenie smarfona do czytnika kart magnetycznych.