LG G6: zobacz co oferuje nowy interfejs UX 6.0

Czekasz z niecierpliwością na smartfon LG G6? Poznaj możliwości jego nowego interfejsu użytkownika.


LG G6 z nowym interfejsem użytkownika

Już 26 lutego w Barcelonie (tuż przed rozpoczęciem targów MWC 2017) będziemy świadkami premiery nowego flagowego smartfona LG G6. Dzisiaj możemy zaprezentować wam informacje na temat nowego interfejsu użytkownika, który zaoferuje urządzenia.

LG G6 - kluczowy element to ekran

Kluczowym elementem LG G6 jest ekran o niespotykanych proporcjach 18:9, który pozwalać ma na nowe możliwości w zakresie wielozadaniowości. LG tak je opisuje:

"Otwórz okno połączeń obok aplikacji kalendarza lub galerii zdjęć w tym samym czasie co aplikację wiadomości. Wiele kwadratowych zdjęć może być połączonych i wyświetlonych jako kolaż tapety na ekranie blokady"

"Napisz notatkę z jednej strony podczas serfowania po internecie z drugiej strony. Wewnątrz aplikacji kalendarza obrócenie G6 pionowo wyświetli kalendarz w lewym oknie podczas gdy szczegółowy harmonogram pojawi się po prawej stronie. Liczba kombinacji jest wręcz nieograniczona"

LG G6 - nowości fotograficzne

Firma LG informuje też, że G6 zaoferuje nowe nowe możliwości fotograficzne:

- aparat pozwala na jednoczesne robienie i podgląd zdjęć

- nowa funkcja Square Camera, która dzieli ekran na dwa idealne kwadraty pozwala użytkownikom na wykonywanie zdjęć 1:1 (jak w Instagramie) i podglądanie ich w oknie sąsiednim

- tryb Food Mode zapewnia, że zdjęcia jedzenia będzie cechowała wysoka jakość kolorów i nasycenia

Poniżej krótki film zapowiadający nowy interfejs LG G6: