LG Nexus 5 od Google w czerwonym kolorze. Akurat na na walentynki

LG Nexus 5 został wydany jeszcze w zeszłym roku. Podobnie jak jego poprzednik, został ciepło przyjęty przez recenzentów i konsumentów. Teraz do sprzedaży trafi jego nowa wersja, które nie będzie różnić się od podstawowego modelu pod względem użytych podzespołów. Nowością będzie czerwony kolor określany przez producenta jako Bright Red. Google sugeruje przy tym, że to “świetny pomysł na walentynki”.

Nexus 5 to smartfon wyprodukowany przez koreańską firmę LG na zlecenie Google. Cechuje go bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Wyróżnia go też, na tle większości dostępnych w sprzedaży smartfonów, czysta wersja Androida bez żadnej nakładki. Dzięki temu urządzenia z rodziny Nexus jako pierwsze otrzymują aktualizację systemu operacyjnego po udostępnieniu jej przez Google.

Do tej pory LG Nexus 5 sprzedawany był wyłącznie w klasycznych kolorach, czyli czarnym i białym. Google bierze jednak najwidoczniej przykład z innych producentów, którzy oferują smartfony w wielu innych, często bardzo żywych kolorach. Pojawiła się czerwona wersja flagowego telefonu amerykańskiej firmy o nazwie Bright Red. Mieszkańcy USA mogą za to zamówić Nexusa 5 w nowym kolorze, i mieć pewność że dotrze on na walentynki, dzięki usłudze ProductDetailPlace:id=1800927895502425991&cid=14781495553997582092&m=6790463&mall=MountainView" target="_blank" class="link">Google Shopping Express.

Zobacz również:

  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [17.09.2021]
  • Samsung rusza ze stroną wsparcia dla Galaxy S21 FE!#
LG Nexus 5 od Google w czerwonym kolorze. Akurat na na walentynki

Cena nowego, czerwonego smartfona LG Nexus 5 w wersji 16 GB pamięci to 349 dolarów, a wersja 32 GB kosztuje o 50 dolarów więcej. Niestety nie wiadomo, czy i kiedy LG Nexus 5 w czerwonym kolorze będzie dostępny w sprzedaży w naszym kraju. Możliwe, że nie pojawi się w oficjalnej dystrybucji wcale, a jedynym sposobem dostania tego telefonu będzie sprowadzanie go na własną rękę zza granicy lub zakupienie go na portalu aukcyjnym.