LG Optimus 3D II - jeszcze większe możliwości

W Sieci pojawiły się informacje na temat następcy "trójwymiarowego" smartfona LG Optimus 3D. Urządzenie w odróżnieniu od swojego poprzednika może się pochwalić kilkoma bardzo przydatnymi rozwiązaniami.

W połowie roku firma LG wprowadziła na rynek europejski "trójwymiarowy" smartfon LG Optimus 3D (u nas znany jako Swift 3D). Dzisiaj pojawiły się natomiast w Internecie informacje na temat jego następcy - modelu Optimus 3D II (jego kodowa nazwa to CX2).

Jakie oferuje nowości?

Smartfon Optimus 3D II to przede wszystkim szybszy dwurdzeniowy procesor Texas Instruments pracujący z częstotliwością 1,2 GHz oraz nowy ekran wykonany w oparciu o technologię NOVA, który potrafi wedle zapewnień LG wyświetlić obraz cechujący się bardzo wysoką jasnością (700 cd/m2 lub więcej). Oznacza to, że powinien on być czytelny nawet w mocnym świetle słonecznym.

Urządzenie pozwala też na skorzystanie z technologii NFC oraz jest o 2 milimetry cieńsze od poprzednika. Co więcej, oferuje funkcję, którą powinni docenić wszyscy użytkownicy. Mowa tutaj o możliwości konwersji sygnału 2D do 3D.

Kiedy zostanie oficjalnie zaprezentowany?

Smartfon LG Optimus 3D II zostanie zaprezentowany na mających się rozpocząć już 27 stycznia w Barcelonie targach Mobile World Congress. Z pewnością poznamy wówczas więcej szczegółów na jego temat.


Zobacz również