LG Prada 3.0 - koreański diabeł ubiera się u Prady po raz trzeci

Prada i LG wprowadziły do Polski kolejny wspólny smartfon o nazwie LG Prada 3.0. Prada współpracuje z LG już od 5 lat. Efektem tej współpracy były dwa eleganckie telefony komórkowe. Teraz nadchodzi trzecia odsłona designerskiego smartfona.

LG Prada 3.0

Współpraca pomiędzy firmami Prada i LG rozpoczęła się w 2006 roku, a w jej wyniku powstały dwa luksusowe telefony wprowadzone do sprzedaży w latach 2007 i 2008.

LG Prada 3.0 ma elegancki błyszczący front telefonu, a z tyłu z kolei znajduje się charakterystyczny dla PRADY wzór Saffiano. Smartfon jest smukły, gdyż ma tylko 8,5 mm grubości. Obudowa telefonu jest utrzymana w kolorze czarnym.

Zobacz również:

  • Czajnik w kształcie torebki? Luksusowe AGD nie dla każdego. Czy warto wydawać aż tyle?

LG Prada 3.0 - piękna i wydajna?

Prada 3.0 jest przede wszystkim piękna, ale LG nie zapomniało też o wydajności. Smartfon posiada na pokładzie dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1 GHz. Na razie telefon działa na systemie Android Hingerbread, ale przewidziana została aktualizacja do systemu Android Ice Cream Sandwich. LG Prada 3.0 posiada 4,3-calowy ekran TFT o rozdzielczości (800x480) i wysokiej jasności.

LG Prada 3.0 - koreański diabeł ubiera się u Prady po raz trzeci

LG Prada 3.0

LG Prada kontra Samsung Galaxy Wave

Najnowszemu telefonowi LG wciąż daleko do przebojowego Samsung Galaxy S II czy też Samsung Galaxy Note, ale już Samsung Galaxy Wave zyskał sobie godnego przeciwnika. LG Prada 3.0 tak jak Samsung Galaxy Wave (jego twarzą jest Edyta Herbuś) przez jest kierowany raczej do kobiet i to pewnie pomiędzy tymi dwoma smartfonami odbędzie się walka o rząd kobiecych dusz.

Który smartfon bardziej się Wam podoba? Samsung Galaxy Wave czy LG Prada 3.0?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: