LG Stylo 6 - rendery niezapowiedzianego modelu LG trafiają do sieci

LG pokazało światu Stylo 5 w czerwcu 2019 roku, a teraz wszystko wskazuje na to, że jego następca wkrótce ujrzy światło dzienne. Mamy już rendery telefonu.

Te rendery LG Stylo 6 udostępnił na Twitterze znany specjalista od przecieków - Evan Blass. A co na nich widzimy? Przede wszystkim wyświetlacz z notchem, otoczony przez cienkie ramki na dole i górze. Z tyłu mamy zestaw trzech obiektywów - niestety, niczego na ich temat nie da się w tym momencie powiedzieć. Dla porównania - pokazany poniżej Stylo 5 miał tylko jeden obiektyw. Podobnie jak u poprzednika, także tutaj widzimy czytnik odcisków palców wbudowany zaraz pod obiektywami. Stylo 6 ma po prawej stronie przycisk zasilania, a po lewej - wejścia na karty SIM oraz przycisk regulacji głośności i coś, co wygląda na przycisk dedykowany Asystentowi Google.

LG Stylo 6 - rendery niezapowiedzianego modelu LG trafiają do sieci

Na spodzie telefonu umieszczono port USB typu C oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Jest tam także główny mikrofon i głośniczek oraz slot na stylusa. Drugi mikrofon znajduje się w górnej części. Na renderze widzimy również stylus, ale nie ma żadnych informacji technicznych na jego temat. Samo LG nie zapowiedziało jeszcze oficjalnie tego modelu, jednak data na wyświetlaczu pokazuje 18 maja - może więc będzie to dzień, w którym zostanie zaprezentowany światu?

Zobacz również:

  • Przypatrz się dobrze. Samsung Galaxy A52 wygląda, jak Galaxy S21

Źródło: GSM Arena