LG UltraGear oficjalnym partnerem League of Legends European Championship

LG UltraGear zostało oficjalnym partnerem League of Legends Euriopean Championship w kategorii monitorów do gier.

fot. LG

LG produkuje jedne z najlepszych monitorów gamingowych, a urządzenia z serii UltraGear znajdują uznanie wśród graczy na całym świecie. W tej chwili LG łączy siły z najlepszymi graczami League of Legends.

Firma została oficjalnym partnerem League of Legends European Championship (LEC) w sezonach 2022 i 2023. Gracze będą korzystać podczas rozgrywek z monitorów LG UltraGear. Co więcej. LG będzie sponsorem segmentów Powtórki oraz Mecz Tygodnia. Seo Young-jae, szef jednostki biznesowej IT w LG powiedział:

Cieszymy się, że możemy odegrać tak kluczową rolę w jednych z najpopularniejszych zawodów esportowych na świecie. Nie możemy się doczekać, aż nasze monitory zostaną poddane próbie przez najlepszych uczestników LEC, abyśmy mogli nadal dostarczać produkty, które spełnią potrzeby najbardziej wymagających graczy.

League of Legends European Championship (LEC) to profesjonalna liga LoL-a organizowana w Europie przez Riot Games. Podczas rozgrywek dziesięć 5-osobowych zespołów powalczy o dominację w najpopularniejszej grze MOBA na świecie. Najbliższe rozgrywki rozpoczną się już w piątek, 14 stycznia.

Zobacz również:

  • Jak sprawdzić, ile grałem w LoLa?
  • Serial o pro-graczach League of Legends? Zobacz oficjalny zwiastun
  • Android 13 - Sprawdź czy Twoje urządzenie dostanie aktualizację [AKTUALIZACJA 24.05.2022]

Zobacz także: Jaki monitor i głośnik dla gracza? LG przygotowało ciekawy zestaw