LG gotowe na każde DVD

RHS7750MH to najnowsza i najbardziej zaawansowana nagrywarka DVD/HDD marki LG. Wyposażona jest w dysk twardy o pojemności 250GB (345 godzin nagrywania) oraz obsługuje wszystkie formaty płyt DVD (+/-R, +/-RW) w tym DVD-RAM.

Jest to pierwsze urządzenie na rynku, które wyposażone jest w tak pojemny dysk i pełną obsługę wszystkich formatów płyt. Jako odtwarzacz obsługuje formaty: DVD-RAM, DVD-Video, DVD+/-R, DVD+/-RW, Audio CD, (S) VCD, CD-R/RW, MP3, JPEG, DivX, XviD. Silną stroną urządzenia jest także nagrywanie na płytach dwuwarstwowych. Nagrywarka wyposażona została także w wyjście HDMI oraz gniazda kart pamięci. Producent nie zapomniał o pełnym zestawie innych, popularnych gniazdach AV (m.in. komponent, wyjścia cyfrowe audio koncentryczne i optyczne).

Stacjonarna nagrywarka DVD\HDD firmy LG - model RHS7750MH

Stacjonarna nagrywarka DVD\HDD firmy LG - model RHS7750MH

Urządzenie odtwarza filmy DviX i XviD i jest wyposażone w polskie menu. Sekcja wideo pozwala na uzyskanie obrazu bez przeplotu. Z dodatkowych funkcji warto wymienić muzyczny fotoalbum (pokaz slajdów z muzyką MP3), One Touch Recording, blokadę rodzicielską, rozbudowaną funkcję powtarzania, pokaz slajdów, PIP, Time Shift (przesunięcie w czasie), szybkie kopiowanie HDD>DVD.

Przewidywana cena nagrywarki to 3200 zł.


Zobacz również