LG i Fatasy EXPO przygotowali promocję KodyNagrody dla posiadaczy monitorów

Firmy LG Polska i Fantasy EXPO zapraszają do udziału w kolejnej akcji promocyjnej o nazwie KodyNagrody. Ta promocja to kumulacja bonusów dla wszystkich kupujących ultrapanoramiczne monitory LG.

Na dedykowanej stronie internetowej fechallenge.com/kodynagrody właściciele UltraPanoramicznych monitorów LG o proporcjach 21:9 i o przekątnych długości 25 cali, 29 cali i 34 cali mogą liczyć na liczne bonusy.

Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, aby mieć szansę wygrania zaproszenia VIP na imprezę Poznań Game Arena. Wśród nagród znajdują się też myszki ASUS ROG Sica oraz dodatkowy monitor. Aby je zdobyć wystarczy dodatkowo zjawić się w Poznaniu 16 października i odwiedzić stoisko LG.

Na stoisku LG na Poznań Game Arena oprócz wspomnianych wcześniej nagród na odwiedzających będą czekać gwiazdy Internetu. Wśród gości znajdą się Izak, Dis, Nervarien oraz Kiara. Widzowie będą mogli sobie zrobić z gwiazdami pamiątkowe zdjęcie oraz z nimi porozmawiać.

LG i promocja KodyNagrody

LG i promocja KodyNagrody

LG przygotowało nieco więcej bonusów dla osób, które zakupią monitory LG i wypełnią formularz. Właściciele monitorów mogą liczyć na przedłużenie gwarancji nawet do 4 lat. LG podkreśla, że tak długiego okresu wsparcia nie oferuje żaden inny producent.

Formularz warto wypełnić jeszcze z jednego powodu. Dzięki temu wydłużona zostanie gwarancja na wadliwe piksele - z 30 do 45 dni. Oznacza to, że jeżeli w ciągu tego okresu zepsuciu ulegnie nawet jeden subpiksel, to monitor zostanie wymieniony na nowy.

Akcji KodyNagrody pozwala wydłużyć okres ochronny dla monitora. Oprócz tego można wygrać dodatkowe nagrody. Wzięcie udziału w promocji wymaga wypełnienia jednego prostego formularza na stronie fechallenge.com/kodynagrody.