LG oficjalnie zapowiada smartfon G Flex 2

G Flex 2, czyli następca zakrzywionego modelu G Flex, pojawi się na rynku w drugiej połowie 2014 roku - wynika z oficjalnej zapowiedzi LG.

Wczoraj byliśmy świadkami oficjalnej prezentacji nowego flagowego smartfona LG G3, który jako pierwszy z flagowców czołowych producentów oferuje ekran o rozdzielczości QHD. Podczas, gdy oczy wszystkich zwrócone były na konferencję w Londynie, koreańska firma przeprowadziła kolejną konferencję w Seulu, podczas której poznaliśmy jej dalsze smartfonowe plany. Wynika z nich, że obecnie prowadzone są prace nad smartfonem G Flex 2, który pojawić ma się na rynku w drugiej połowie 2014 roku.

G Flex 2 to następca dysponującego zakrzywionym ekranem AMOLED oraz "samoleczącą" się obudową modelu G Flex. Kilka dni temu na temat tego urządzenia wypowiedział się mikrobloger @evleaks, który twierdził, że pojawi się ono na rynku na początku 2015 roku oraz "prawdopodobnie zaoferuje funkcję bardziej unikalną od samoleczącego się plastiku".

Zobacz również:

  • Android 12. Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 22.10.2021]
  • Najlepsze promocje na iPhone - zobacz atrakcyjne oferty [Aktualizacja 23.10.2021]

Czyżby więc niezawodny @evleaks się mylił? Być może tak, być może nie. Firma LG może bowiem zechcieć wprowadzić G Flex 2 do sprzedaży najpierw na rodzimym rynku, np. w okresie świątecznym. Jeżeli tak, międzynarodowa premiera urządzenia faktycznie mogłaby nastąpić na początku 2015 roku.