LG prezentuje laptopa Xnote A510 Full HD 3D

LG zaprezentowało laptopa z matrycą Full HD podświetlaną diodami LED, mocną kartą graficzną i wsparciem dla technologii 3D. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy urządzenie to trafi do Europy.

Urządzeniem tym jest komputer z serii Xnote oznaczony symbolem A510. Posiada on podświetlaną diodami LED matrycę Full HD o rozmiarze 15,6". Producent podkreśla również, że zapowiedziany sprzęt wspiera technologie 3D, a w zestawie z komputerem otrzymamy parę specjalnych okularów oraz komplet "soczewek 3D", które możemy podpiąć pod już posiadane okulary. A510 posiada również domyślnie zainstalowane oprogramowanie TriDef, które w locie potrafi zamieniać obraz 2D w 3D.

We wnętrzu maszyny znajdziemy czterordzeniowy procesor Intel Core i7 840QM lub 740QM oraz kartę graficzną Nvivida GeForce GT 425M (1GB pamięci RAM). Uzupełniają je napęd Blu-ray, wyjście HDMI (1.4) oraz skaner linii papilarnych. Urządzenie dostępne jest w dwóch oryginalnych kolorach - niebiesko-czarnym oraz "szampańsko-złotym". LG Xnote A510 już w październiku trafi do sprzedaży w Azji, Południowej Ameryce, Bliskim Wschodzie oraz Afryce. W informacji prasowej poświęconej komputerowi nie napisano nic na temat jego europejskiej daty premiery.

Zobacz również: