LG rozda klientom cztery tysiące smartfonów LG G4 przed oficjalną premierą

Smartfon LG G4 powinien doczekać się premiery jeszcze w tym miesiącu. Producent powoli zdradza kolejne informacje na temat specyfikacji swojego nowego topowego modelu telefonu, który zastąpi w ofercie LG G3. Firma zapowiedziała też, że udostępni urządzenie do testów aż czterem tysiącom klientów przed oficjalna premierą.

LG G4 nie pojawił się na targach MWC 2015 w Barcelonie na początku marca, kiedy to debiutowały HTC One M9 oraz Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Koreański producent postanowił zaprezentować swój najnowszy telefon na osobnej konferencji, która będzie w całości poświęcona temu urządzeniu. Firma tak samo postąpiła w zeszłym roku przy premierze LG G3.

Nie wiemy jeszcze zbyt wiele o oficjalnej specyfikacji telefonu, ale LG umiejętnie podgrzewa atmosferę wokół tej premiery. Wczoraj udostępnione zostało krótkie wideo promocyjne informujące o tym, że w urządzeniu pojawi się aparat o świetle F 1.8. Oprócz tego producent pokazał, jak będzie prezentowała się nowa nakładka na system operacyjny Android.

LG G4 powinien zadebiutować jeszcze w tym miesiącu

LG G4 powinien zadebiutować jeszcze w tym miesiącu

Z nowego aparatu fotograficznego i nakładki na Androida jeszcze przed premierą będą mogli skorzystać wybrani klienci. LG zapowiedziało, że przekaże do rąk wybranych przez siebie osób pochodzących z 15 krajów cztery tysiące egzemplarzy LG G4 przed rynkową premierą urządzenia. Telefony nie zostaną przekazane na własność, a jedynie do testów.

Niestety, na liście krajów wybranych przez LG nie znalazła się Polska. Wśród państw wymieniona została Korea Południowa, Turcja, Indonezja, Singapur, Chiny, Indie, Brazylia, Meksyk, Stany Zjednoczone, Kanada, Francja, Niemcy, Japonia, Hong Kong oraz Wielka Brytania.

źródło: slashgear.com