LG rozdaje Sagę Star Wars osobom, które kupują ultrapanoramiczne monitory

Firma LG przygotowała dla swoich klientów kolejną promocję. Zaciekawi to osoby, które planują zakup ultrapanoramicznych monitorów komputerowych o proporcjach ekranu 21:9. Nowa promocja przypadnie do gustu zwłaszcza fanów filmów z cyklu Gwiezdne wojny.

W ofercie firmy LG można znaleźć ultrapanoramicznych monitory. Charakteryzują się one o wiele większym obszarem roboczym niż klasyczne monitory. Dzięki proporcjom 21:9 dają one znacznie więcej przestrzeni w poziomie.

LG przygotowało promocję dla osób, które zdecydują się zakupić model 34-calowy ultrapanoramicznego monitora. Dla klientów przygotowano bonus, czyli zestaw płyt Blu-ray z Sagą Star Wars, która pozwoli wypróbować możliwości jakie daje sprzęt.

Płyty Blu-Ray z filmami z cyklu Gwiezdne wojny będą oferowane bez żadnych dopłat klientom, którzy zdecydują się na zakup 34-calowego ultrapanoramicznego monitora marki LG w okresie od 31 października do 31 grudnia 2015 roku.

Nowa promocja dla klientów firmy LG ucieszy fanów Gwiezdnych wojen

Nowa promocja dla klientów firmy LG ucieszy fanów Gwiezdnych wojen

Da to szansę klientom zapoznania się lub przypomnienia sobie dotychczas wydanych filmów Star Wars przed premierą siódmego epizodu o tytule Przebudzenie Mocy, który wchodzi na ekrany polskich kin 18 grudnia 2015 roku.

Zasady promocji nie są skomplikowane. Można się z nimi zapoznać na stronie internetowej organizatora promocji, czyli FE Challange. Czasu na rejestrację zakupu jest dość sporo, bo firma przewiduje przyjmowanie zgłoszeń do 15 lutego 2016 roku. Jednocześnie LG informuje, że liczba nagród jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać ze zgłoszeniem się po bonus.